Број на оглас: 3494845
Објавен на: 13.02.2020, 21:47
1 / 5

Se prodava Seat Cordoba 1.4 2006

3.200 € Цената е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Cordoba
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kupena vo Mk, top sostojba, golem servis, gumi novi .