Број на оглас: 3494643
Објавен на: 30.03.2020, 21:05
1 / 9

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 2009 GODINA

6.500 € 6.700 €
Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


UVOS OD CH
BES CARINA
CENA 6900 EURO
INFO NA TEL: 070 223 815