Број на оглас: 3494363
Објавен на: 30.03.2020, 17:33
1 / 5

IVECO

4.900 € Цената не е фиксна 5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava iveco kargo,
Registriran servisiran novi gumi i akomylatori
Info na
070256811
070256811
070256811
MOZE ZAMENA...