Број на оглас: 3493946
Објавен на: 03.04.2020, 19:49
1 / 3

Xiaomi Redmi Note 4

1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Xiaomi
Модел:
XIAOMI REDMI NOTE 4
Боја:
Silver
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


KONTAKT TEL....072223777..NIKOLA..Telefonot e maksimalno socuvan so zastiti od napred i nazat komplet kutija....TEL ZA KONTAKT....072223777 NIKOLA