Број на оглас: 3493914
Објавен на: 31.03.2020, 14:12
1 / 6

FIAT CROMA 1.9 JTD

2.900 €
Марка:
Fiat
Модел:
Croma
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT CROMA 1.9 JTD,150 KS
2005 GODINA
AUTOMATIC
KOZHA
REG.6.2020
INFO NA TEL:070340089