Број на оглас: 3493858
Објавен на: 28.02.2020, 13:26
1 / 12

OPEL ZAFIRA 2014

12.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
124 kw / 169 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo perfektna sostojba familijarna kola so 7 sedishta vtora raka uvezena od shvajcarija pred 2 godini, kupena od avto kuca vo shvajcarija.
Poseduva full oprema:
Navi
El.. stakla
Greac na volan
Greac na sedishta
I mnogu drugi..
Proverka kade sakate po vasha zelba za povece detali KONTAKT ISKLUCIVO NA: 070-749-653 (ADNAN)