Број на оглас: 3493728
Објавен на: 05.07.2020, 07:08
1 / 9

Audi A4 1.9Tdi 96kw-03 BG TABLI

2.400 € Цената е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi a4 1.9 Tdi 131 ps 6 brzini kompletno servisirano od oprema poseduva fabricen xenon elektricni sedista kozen trokrak volan klimatronik audi concert radio so sarzer za 6cd komplet novo podvozje amortizeri prednica i promenet set na 179.000 dva kluca servisna
078697756 Viber Whats up