Број на оглас: 3493686
Објавен на: 02.04.2020, 12:37
1 / 6

Se prodava fiat punto tovarno

По Договор
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat punto tovarno cela godina registrirano vo odlicna sostojba so plinski ured