Број на оглас: 3493628
Објавен на: 18.02.2020, 08:30
1 / 3

Se prodava elektricna pila so visoka racka

4.900 МКД Цената е фиксна 5.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


Pilata e malku koristena.dolzina na secenje od 2.6m-3.1m .dolzina na Mac 20cm