Број на оглас: 3493358
Објавен на: 24.06.2020, 21:42
1 / 12

MERCEDES C200 CDI

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes C200 2008 g. donesen od Germanija pred 2 god. registriran do 10-2020g.redovno servisiran ,garaziran.so dva para bandasi i letni i zimski gumi.
Vo odlicna sostojba funkcionira besprekorno.