Број на оглас: 3493280
Објавен на: 31.03.2020, 01:52
1 / 1

Plac Na ASVALT PREMA PROCISTITELNA STANICA

15 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1500 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot se naoga sproti MILE TRGO PREVOZ i e 1500kvadrati odma do samiot asvalt.
ZNACI PLACOT E KOMPLETEN SO DOKUMENTACIJA IMA ODVOD DOVOD STRUJA VODA DO SAMIOT PLAC POSTAVENI CEVKI ZA VODA KOMPLETNO SO SE SPREMEN ZA GRADBA
Cena i informacii ovde👇🏾👇🏾👇🏾👇🏾
Informacii na: 070-370-004
Informacii na: 070-370-004
Informacii na: 070-370-004
Informacii na: 070-370-004