Број на оглас: 3492926
Објавен на: 28.03.2020, 22:42
1 / 10

Se prodava stan vo centarot na Ohrid odma pozadi sudot

60.000 €
Број на соби:
2,5
Квадратура:
53 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на градба:
2012
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Dimitar Vlahov br.13/7

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dvosoben stan vo strogiot centar na Ohrid odma pozadi sudot,istocno orientiran.Vkupna povrsina na stanot 53m2 od koi 2m2 e balkon.
Vo stanot voopsto ne e ziveeno,koristen e kako deloven prostor.
Raspored:koj vodi kon:trpezarija dnevna i kujna,banja i spalna soba.
Sovremena gradba.