Број на оглас: 3492911
Објавен на: 22.02.2020, 09:22
1 / 3

Motokultivator kultivator honda f420 freza

350 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba,moze da se vidi i proba.moze da se prati po kargo tel 070 235 054