Број на оглас: 3492906
Објавен на: 14.02.2020, 18:54
1 / 12

KIA ProCeed

5.300 €
Марка:
Kia
Модел:
Pro_cee'd
Година:
2010
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Novo vozilo ne uvezeno so plinski ured ekonomicno novi zimski gumi registriran servisiran so zelen karton