Број на оглас: 3492860
Објавен на: 03.09.2020, 08:54
1 / 1

KUPUVAM ZASTAVA 750/850 FICO

По Договор
Марка:
Zastava
Модел:
750
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kupuvam fico vo bilo kakva sostojba plakam kes