Број на оглас: 3492753
Објавен на: 02.04.2020, 12:37
1 / 7

Se prodava vw passat b6

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
82 kw / 111 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava passat b6 so noviot motor 2.0 vo odlicna sostojba euro 5 so ful oprema