Број на оглас: 3492713
Објавен на: 24.02.2020, 01:02
1 / 12

Audi A3 sportback 1.9 TDI

5.199 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A3 sportback 1.9 TDI 105 ks
Dva orginal kluca
So perfektna sostojba
Poveke informacii na 071 372 057