Број на оглас: 3492690
Објавен на: 14.08.2020, 11:41
1 / 10

Ford Tranzit Connect 1.8 tdci 2007 god, 66kw

1 €
Марка:
Ford
Модел:
Transit
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Darko Pavlovski
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo perfektna sostojba.
Tel za kontakt
071441444
078213333