Број на оглас: 3492334
Објавен на: 01.08.2020, 16:11
1 / 3

Vaga

10.000 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава вага од 300кг и тегови.
Вагата е исправна и сервисирана.
Информации на
Тел 075 317 320