Број на оглас: 3492213
Објавен на: 23.09.2020, 18:31

PLAC NAD PARKOT

1 €
Квадратура:
5600 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava gradezno zemjiste nad gradskiot stadion.