Број на оглас: 3492150
Објавен на: 23.02.2021, 22:31
1 / 7

Куќа во елитна населба УШИЦИ Битола

По Договор
Број на соби:
15
Квадратура:
300 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
400 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Во градба
Опрема:
Празен
Година на градба:
2016
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
Тераса + Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
Повеќе од 4
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Широка

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Цена по договор.
Контакт 071688644 Зоран.