Број на оглас: 3491973
Објавен на: 06.04.2020, 14:25
1 / 6

Opel Corsa dizel 2003

1.950 € Цената не е фиксна 2.000 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Opel Corsa 1.7 DTI 2003 godina vo dobra sostojba.Klima,dobri zimski gumi ..moze zamena za kola do 500-600 evra so vasa doplata.
TEL.ZA KONTAKT 077 766 330