Број на оглас: 3491908
Објавен на: 17.09.2020, 00:56
1 / 12

Citroen C4 Grand Picaso 1.6 HDI, 2007, 7 sed,STAKLO

3.950 €
Марка:
Citroen
Модел:
Grand C4 Picasso
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen C4 Grand Picaso 1.6 HDI,
So 7 sedista, mnogu dobro socuvana kola.
Full oprema se si raboti na kolata.

Plateni site davacki do registracija.