Број на оглас: 3491616
Објавен на: 22.01.2020, 15:06
1 / 4

GOLF 4-SDİ

2.000 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
350000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo dobra sostojba, so klima
Registriran