Број на оглас: 3491520
Објавен на: 30.03.2020, 13:27
1 / 4

Ratkapni kako novi 15 "

По Договор Цената не е фиксна
Тип на бандаж:
Челични
Ширина:
6.5J
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
100
Број на дупки:
Со 4 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat ratkapni skoro novi vozeni necel mesec 15 '' se prodavaat poradi prodaeni celicni bandazi