Број на оглас: 3491465
Објавен на: 27.03.2020, 03:26
1 / 7

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 4x4

4.500 €
Марка:
Mitsubishi
Модел:
Outlander
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА
MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 4x4
Возилото е во одлична состојба, регистрирано цела година
Од опрема поседува :
Серво волан, ABS, електрика на стакла, централна брава, мултифункционален борд компјутер, клима уред, погон на сите тркала 4х4, затемнети стакла,
Година на производство : 2004
Гориво : бензин
За повеќе информации
070/361-968