Број на оглас: 3491462
Објавен на: 01.09.2020, 09:17
1 / 4

Mikrofon Beyerdynamic Opus 29 S

2.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


Половен, целосно функционален, микрофон со жица.
Оригинален држач за микрофонот со мал и голем навој.
Нов кабел Alpha audio со должина од 9 метри.