Број на оглас: 3491316
Објавен на: 23.05.2020, 22:39
1 / 6

GOLF IV 1.9 TDI

2.500 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf IV 1.9 TDI 110 KS
Napraven golem i mal servis
Redovno servisiran
Registriran do 9 ti mesec 2020
Za poveke info na broj 071 231 044