Број на оглас: 3491278
Објавен на: 21.02.2020, 08:48
1 / 4

Valjak 5t

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam valjak 5t