Број на оглас: 3491198
Објавен на: 22.02.2020, 01:34
1 / 4

Originalni aluminiumski bandazi za BMW

60 € 70 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
7J
Дијаметар:
16
Дијаметар на дупка:
120
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


071 604 239 viber
Originalni bandazi za BMW 5x120 vo extra sostojba bez gumi