Број на оглас: 3491192
Објавен на: 23.09.2020, 09:08
1 / 7

Aluminiumski bandazi 5x112 15ki

1 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


071 604 239 samo na viber
Bandazite se kako novi mnogu malko vozeni 5x112 komplet so gumi 15ki 195 65 16 michelin gumi letni odgovarat na sharan ,galaxy,audi ,passat, golf 5,mercedes i dr modeli