Број на оглас: 3491190
Објавен на: 16.02.2020, 22:12
1 / 7

Audi a6 4g aluminiumski bandazi 17

240 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
17
Ширина на бандаж:
7.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
225
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


071 604 239 viber
Originalni aluminiumski bandazi za audi a6 4g 2014 godina 225 55 17 m+s mnogu dobar profil imat gumite vozeni se okolu 5000 km