Број на оглас: 3491169
Објавен на: 26.03.2020, 19:21
1 / 4

Plac vo radovis

7.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
500 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava plac vo Radovis 500m2 na ubava lokacija pogdno za kuka vikendica.
Moze i zamena za vozilo samo Audi, BMW I Mercedes
Tel. 078445616