Број на оглас: 3491040
Објавен на: 21.01.2020, 21:28
1 / 5

VW Passat B7 Variant 2.0

11.300 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
RNS510 Навигација
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Вола
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Централна Бравa
Tempomat
BEZ ZAMENI!