Број на оглас: 3490927
Објавен на: 12.08.2020, 09:46
1 / 12

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI 105KS--O C A R I N E T O--

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Skoda
Модел:
Octavia
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SKODA OCTAVIA 1.9 TDI 105KS--O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2007)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMATRONIC;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLCUVANJE;
-DVA KLUCA;
-BORD KOMPJUTER;
-TEMPOMAT;
-COLOR DISPLAY;
-HALOGENKI;
-METALIK BOJA;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-SERVISNA KNISKA;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A------
-------I N F O:(071/252-444)-----