Број на оглас: 3490886
Објавен на: 28.03.2020, 12:00
1 / 7

***STEVENS APLEBEE 29' ****

350 € Цената е фиксна
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
29 "
Големина на рам:
18 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam Stevens aplebee , Aluminski ram trkala 29 inci gumi continental 2.2 sirina
Shifteri SHIMANO DEORE
SHIMANO SLX ZADEN MENJAC
PREDEN SHIMANO DEORE
3X10 BRZINI , SHIMANO M3050 GLAVINI
AMORTIZER VOZDUSEN SR SUNTOUR 100mm
VOLAN 810mm STEAM OXIGEN
SHIMANO HIDRAULICNI KOCNICI
PREDEN DISK 185mm
ZADEN DISK 160mm
Velosipedot e vo odlicna sostojba ,
Za poveke info barajte na ovaj broj 075-957-653