Број на оглас: 3490665
Објавен на: 18.02.2020, 23:22
1 / 4

Gumi 245/45/18 Michelin Primacy Hp

150 €
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
245
Висина:
45
Дијаметар:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Letni
Mnogu elasticna i meka guma bez puknatini
6mm shara
Novi se kupeni 800€
078322606 viber