Број на оглас: 3490573
Објавен на: 28.09.2020, 09:01
1 / 12

OPEL ASTRA j 2017GOD KUPENA VO MK

8.990 € Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2017
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA J SEDAN 2017 GOD 1.6 85KW 108000KM REGISTRIRANA DO 10.2020GOD NOVI 4 ZIMSKI GUMI KUPENA VO MK POD FABRICKA.SO ATESTIRAN PLINSKI SISTEM VGRADEN VO OVLASTEN SERVIS SERVISNA ISTORIJA DO POSLEDNI KM ZAVERENI VO SERVISNA KNISKA NA VOZILOTO FULL OPREMA PODATALNO INFO 078407047