Број на оглас: 3490387
Објавен на: 25.05.2020, 19:00
1 / 9

ford fokus

1.700 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava ford fokus vo ispravna sosotojba registriran do 4 april 2021 cena 1700 evra...info samo na 075 201 861..info na 075 201 861info 075 201 861...