Број на оглас: 3490366
Објавен на: 14.02.2020, 23:26
1 / 1

Se prodava plasticen camec

300 €

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Бродови за веслање

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA plasticen camec donesen od Svajcarija vo odlicna sostojba. Camecot e malku koristen, ima vesla i dve klupi za sedenje. Proban e so motor i e dosta stabilen. Zimska cena 300 evra.
Informacii na tel.070 226 453