Број на оглас: 3490145
Објавен на: 27.03.2020, 02:03
1 / 12

tampon , nabivanje so valjak

1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Вид на оглас: Се продава


tamponiranje,nabivanje so valjak, uslugi so bageri i kamioni, krsenje na beton so hilta.Naj evtino i naj kvalitetno vo gradot i okolinata.