Број на оглас: 3490130
Објавен на: 27.03.2020, 02:02
1 / 12

uslugi so valjak , bageri i kamioni

1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Вид на оглас: Се продава


uslugi so valjak ,bageri i kamioni , uslugi so hilta,krsenje i secenje na betoni.naj evtino vo gradot i okolinata.