Број на оглас: 3489998
Објавен на: 20.01.2020, 20:09
1 / 7

Passat 1.9 TDi 2004/5

3.500 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.11001
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava passat 1.9 tdi
God 2005
Redizajn
74kw/101hp
Klimatronic
Greaci na sedista
Zimski gumi
Top sostojba
Za poveqe info 071-617-753