Број на оглас: 3489928
Објавен на: 23.05.2020, 17:02
1 / 7

Tenka rezervna guma za ALFA 15ka i OPEL 16ka

По Договор
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
Останато
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
Останато
Ширина на гума:
Останато
Висина на гума:
Останато
Дијаметар на гума:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


- Bandazot za Alfa 2200 den moze za: 147, 156, 164...
- Bandazot za Opel: Astra, Vectra, Corsa, Zafira, Meriva i dr...2700 den.