Број на оглас: 3489893
Објавен на: 31.08.2020, 13:12
1 / 11

AUDI A4 -1.9TDI

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4-1.9 TDI. 2003 godina, 101 ks, ( maliot danok ) registrirano do Avgust 2021 . Servisirano ,garancija za kvalitetot. Novi zimski gumi (2019). Slobodno može da se nosi na ovlasten servis i kompjuterska dijagnostika.
Voziloto go poseduvam 4- ta godina i e bez nikakvi zabeleški.
070 236 932 - Mičo.