Број на оглас: 3489863
Објавен на: 13.07.2020, 21:14
1 / 9

Toyo 195 60 16 5×112

170 € Цената не е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
60
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Toyo
195 60 16
Gumite se zimni
5x112
Bandasi so gumi i ratkapni
Gumite se mnogu dobri
Imaat po 5/6 mm sara
Izvadeni se od ford galaxy
Se fakaat na poveke vozila
Moze samo gumi 6000 den
Gumi i bandasi zaedno 10 500
Wv sharan
Passat
Golf
Audi
Skoda