Број на оглас: 3489855
Објавен на: 29.05.2020, 18:31
1 / 7

Mercedes Benz 612 D

6.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba

Lice za kontakt Mishel 078/421-848 070/364-287