Број на оглас: 3489736
Објавен на: 16.02.2020, 16:40
1 / 9

HONDA CRF 250 I 450

2.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Honda
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2008
Модел:
CRF 250 I 450
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Honda CRF 250 2008 vo odlicna sostojba
2300€
Honda CRF 450 2008 vo odlicna sostojba
2300€