Број на оглас: 3489722
Објавен на: 18.02.2020, 17:56
1 / 5

MAXI CLIMBER NOV!!tel.071275037 Saso

1 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Station Комплетна фитнес справа

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Maxi Climber,nov,tel.071275037 Saso. https://youtu.be/xtfwOwyhIkQ