Број на оглас: 3489577
Објавен на: 06.07.2020, 11:20
1 / 11

PASSAT 1.9 TDI 4X4

1.400 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
350000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- Се продава passat B5 во одлична состојба
- Регистрирана до 06.07.2021
- Нови гуми
- Греачи на седишта
- Борд компјутер
- Климатроник
- Централно со аларм
- летни гуми
- ABS
- ESP
- Светла за магла
-El.na retrovizori
-El.na stakla
-колата е во одлична состојба за повеке информации на тел..